Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Rozprawę doktorską p .t. „Antyoksydacyjna aktywność oraz procesy peroksydacji lipidów w płytkach krwi u chorych z ograniczona aktywnością ruchową ” prowadziłem w Klinice Ortopedii Wojskowej Akademii Medycznej, z którą związałem kolejne lata pracy, pozostając wiernym swojej Alma Mater do dzisiaj. Obecnie jestem adiunktem Katedry Ortopedii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie mogę przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie przyszłym lekarzom oraz młodym adeptom ortopedii.

Do moich głównych zainteresowań zawodowych i naukowych zalicza się chirurgia małoinwazyjna barku, kolana, biodra i stopy, protezoplastyka stawów kolanowych . Szczególne miejsce w mojej pracy zajmuje leczenie urazów sportowych .Jestem prekursorem zabiegów artroskopowych wykonywanych w Klinice Ortopedii WAM. Od czasu pierwszej operacji stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności operacyjne pod okiem wybitnych chirurgów zagranicznych (na stałe współpracuję z dr Eichhornem, dr Zantopem). Liczne wyjazdy szkoleniowe do najlepszych ośrodków ortopedycznych w USA i Europie umożliwiły mi naukę i zdobycie doświadczenia w najnowocześniejszych metodach leczenia operacyjnego uszkodzeń narządu ruchu. Swoje doświadczenie i wiedzę od wielu lat przekazuje kolejnym pokoleniom ortopedów będąc wykładowcą i instruktorem szkoleń z technik operacyjnych organizowanych przez Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie. Ściśle współpracuje i prowadzę zajęcia na kursach technik operacyjnych organizowanych przez prof. Marcina Domżalskiego.

Prywatnie jestem wielbicielem psów. Moją ukochaną rasą są owczarki berneńskie, które towarzyszą mi od dwóch pokoleń. Uwielbiam sporty wodne, ze szczególnym naciskiem na nurkowanie, zapewniające mi po każdym zejściu w oceanie zastrzyk energii do dalszej pracy i rozwoju.

Umów wizytę

Na wizytę można zapisać się telefonicznie. Przyjmuję w każdy czwartek w godzinach 17:00-20:00.

Sugeruję kontakt przed planowanym przybyciem.

+48 695 992 530